Hakkımızda

Voden Hakkında

Voden Danışmanlık gıda mühendisleri tarafından kurulmuş olup sektörlerinde edindikleri bilgi ve deneyimleri ile iş geliştirme, ar-ge çalışmaları, sistem kurmak, kuruluşların resmi işlemlerin yerine getirilmesi (GSM ruhsatı, kapasite raporu, çalışma izni, gıda sicil sertifikası, üretim izinleri, marka tescili vb.), eğitim verilmesi, projelerde rehberlik hizmeti için yapılanmış bir danışmanlık kuruluşudur. Her işin bir bileni olması prensibiyle gıda sektöründeki uzmanlıklarının yanı sıra mevcut çözüm ortakları ile gıda sektörü dışında da hizmet sunabilmektedir.

Misyonumuz
Üretim ve hizmet veren kuruluşların, karlılıklarını artırmak, güvenilir tedarikçi olmalarını sağlamak, pazar paylarını büyütmek için önemli araçlardan biri ulusal ve uluslararası standartların uygulanmasıdır.
Standartların özünde firmaların süreçlerini belirlemesi, ölçmesi, izlemesi ve yönetmesi yer alır. Voden Danışmanlık Mühendislik ve Eğitim olarak sahip olduğumuz bilgi ve deneyimlerle standartların özünün kuruluşlarda anlaşılması ve firmanın kendi kaynakları ile standard gerekliliklerini uygular, sürdürebilir hale gelmesini sağlıyoruz ve işleri kolaylaştırıyoruz.

Vizyonumuz
Tarım ve gıda sektöründe lider, öncü danışmanlık ve eğitim kuruluşu olmak, danışmanlık ve eğitim hizmetinin kalitesini artırmak.
Dünyada çalışılan standardların eş zamanlı ve hatta ilk olarak ülkemizde de uygulanır olmasını sağlamak, bu yönde firmaları cesaretlendirmek, öncülük etmek.
Öğrenmek öğrenirken paylaşmak hep birlikte büyümek ve çoğalmak.

Voden ne anlama gelir?

Eski İngiltere'de göksel tanrıların en fazla onurlandırılanıdır. Woden bilgelik, ticaret ve pazarlığın tanrısıdır. Romalı Merkür'le ve Alman Wodan'la özdeştir.

Romalılar haftanın dördüncü gününe Merkürün ardından Mercurii dies adını vermişlerdi. Romanın etkisi altındaki Britanyalılar Roma takvimini aldıklarında o zamanın ticareti için önemli olan haftanın üçüncü gününe bilgelik, ticaret ve pazarlığın tanrısı olan Wodenin adının verdiler. Zaman içinde haftanın üçüncü gününe Wodnes-daeg, zamanla Wednesday dendi.

Bizimle çalışın, sizler için bir ağaç dikelim. Hem siz kazanın, hem dünyamız, hem de gelecek nesiller...